Eesti koondis tuli U18 Balti meistrivõistlustel kolmandaks

Järva Teataja

Laupäeval toimusid Võrus U18 vanuseklassi Balti talvised meistrivõistlused, kus Eesti koondis sai 134 punktiga kokkuvõttes kolmanda koha. Esimeseks tuli 166 punktiga Läti, Leedu kogus teisena 141 punkti.

Läti ja Leedu eakaaslastega võisteldi 11 alal: 60 m, 300 m, 800 m ja 3000 m jooksus, 60 m tõkkejooksus, kõrgushüppes, teivashüppes, kaugushüppes, kolmikhüppes, kuulitõukes ja 4x200 m teatejooksus nii neidude kui ka noormeeste arvestuses.

Eesti koondis saavutas individuaalselt neli alavõitu. Kaksikvõit tuli Eestisse noormeeste teivashüppes, kus Eerik Haamer (TÜ/ASK) oli tulemusega 4.68 esimene ja Deniel Kedrov (Audentese SK) 4.38ga teine. Noormeeste 3000 m jooksu võitis ajaga 9.19,82 Robert Telpt (Audentese SK). Poiste 60 m tõkkejooksu kiireim oli Kenro Tohter (Tallinna SS Kalev) ajaga 8,18. Ken-Mark Minkovski (Audentese SK) tõi Eestile esikoha ka 60 m jooksus ajaga 7,07.