Sisukord
Paberleht
Paberleht

Talud kutsuvad taas külla

5 min lugemist
FOTO: Erakogu

Teisel avatud talude päeval võtavad mitmed talud külalisi vastu kamba peale ja sooviga teelisi ikka kauem enda juures hoida.

Tellijale Tellijale

Lõuna-Järvamaa koostöökogu õppereisist Ahvenamaale talupäevadele eelmisel aastal alguse saanud avatud talude päev leiab aset ka tänavu ja koostöökogu tegevjuhi Ülle Leesmaa kinnitusel teevad nemad küll kõik selleks, et juulikuisest sündmusest saaks pikaajaline tava. Selliselt annab alust mõelda nii ettevõtmisele saadud suur tunnustus kui ka talupäevast osavõtjate innukus. «Kui esimesel aastal osalesid avatud talude päeval peamiselt Ahvenamaal toimunut oma silmaga näinud, siis tänavu on neile lisandunud uusigi,» sõnas ta.

Järvamaal peetakse avatud talude päevi koostöös Järva arengu partneritega ja selle tegevjuht Silva Anspal lisas, et tänavu on küllakutsujad ka varmamad tegevusi pakkuma. «Esimesel aastal paljud veel kompisid pinda, olid arakesed, tänavu lubatakse külastajatel hoopis julgemalt oma igapäevatoimetustes osaleda. Nii saab sõita traktori ja ATVga, muru niita, marju noppida, lõnga värvida ja palju muud,» loetles ta.

17.09.2020 21.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto