Rallisõitjaid tuli võidu kihutama arvukalt

Roland Murakas tegi Järvamaa sõidumeestest mullusel Viru rallil parima tulemuse: oli üldarvestuses neljas. Omas klassis poodiumile tuli teisigi. Foto: Ain Liiva

Reedel ja laupäeval sõidetud Eesti autoralli-meistrivõistluste kolmas etapp, Viru ralli tõi starti ka Järvamaa sõidumehi, kellest Roland Murakas tuli üldarvestuses kõrgeimale, neljandale kohale. Poodiumikoht oli teistelgi.

Laupäeva alustasid liidrina Georg Gross ja Raigo Mõlder (Ford Fiesta WRC), kes edestasid Valerii Gorbanit ja Sergei Larensit (Mini Cooper WRC) 4,3 sekundiga.

Kolmandat kohta hoidsid reedeste katsete järel Raul Jeets ja Andrus Toom (Škoda Fabia R5), kes kaotasid Grossile ja Mõlderile 17,3 sekundiga.